směsi pro pekaře

SMĚSI PEKAŘSKÉ A CUKRÁŘSKÉ

Pro snadnou přípravu pekařských a cukrářských výrobků. Vyznačují se svojí jednoduchou přípravou, kvalitou a chutí. Jsou zde zastoupeny jak směsi na třená těsta, tak i na těsta kynutá.

KŘEHKÝ KOLÁČ
Směs je určena pro výrobu křehkého sladkého pečiva - koláče, rohlíčky. Těsto se zpracovává na provalovačce.
Podrobnosti                  
KŘEHKÉ TĚSTO
PRO LINKY
směs je použitelná na slaná i sladká těsta • těsto je hladké, nelepivé, konzistentní • zpracovává se bez zrání, okamžitě po zamíchání • těsto je možné zpracovat: - na lince - na provalovačce - drezírkou
Podrobnosti                  
ALIDON FS
je ochucený stabilizátor tvarohu - sypká směs pro přípravu stabilní pečené tvarohové náplně bez sacharózy.
Podrobnosti                  
ALIGEL
s příchutí neutrální, vanilkovou, nebo karamelovou je kompletní směs na přípravu točené (soft cream) nebo vaničkové zmrzliny bez vaření i cukrářských krémů.
Podrobnosti                  
ALIMESSA MIX
je univerzální směs na třená těsta. Kompletní směs na přípravu krájených koláčů s ovocem nebo dalšími náplněmi vkládanými do těsta. Vhodná na pečení ve formách. Pečení ihned po zámisu.
Podrobnosti                  
BELINIE
je koncentrovaná sypká směs na přípravu sladkých kynutých těst – zejména vánoček, mazanců, briošek. Neobsahuje řepný cukr. Slazeno fruktózou a náhradním sladidlem.
Podrobnosti                  
KOBLIHOVÁ SMĚS ALIMPEK
je sypká koncentrovaná směs na přípravu koblihového těsta. Uživatelsky jednoduchá. Nadýchané a chutné koblihy. Velmi žádaná pro své vlastnosti a výsledný efekt.
Podrobnosti                  
MUFFIN MIX
SVĚTLÝ, KAKAOVÝ
je kompletní směs na třené těsto s vyšším obsahem tuku k výrobě tradičních muffinů. Zabalením hotového výrobku docílíte typicky zvlhčeného povrchu a zvýšenou trvanlivost až jeden měsíc.
Podrobnosti                  
ALIDON
je ochucený stabilizátor tvarohu, sypká směs pro přípravu stabilní pečené tvarohové náplně.
Podrobnosti                  
INSTANT VANILLE CREME
je vysoce kvalitní práškový puding pro přípravu vanilkového krému za studena. Stejné užití jako u cukrářských náplní. Vhodný též ke stabilizaci tvarohu při pečení.
Podrobnosti                  
PERNÍK ALIMPEK
je kompletní směs na přípravu litého perníku. Nové pojetí netradičního perníku obsahuje kakao a vybrané koření.
Podrobnosti                  
POPPY MIX
je směs na šlehané makové moučníky - tradiční české makovníky a další výrobky pečené ve formě. Snadná a rychlá příprava. Velký objem, jemná chuť a vláčnost.
Podrobnosti                  
VANILLA BISMIX
je univerzální premixový přípravek na lehká piškotová těsta. Je určený na balené výrobky - bábovky, dortové korpusy. Pečivo vykazuje velký objem, jemnou chuť i vůni.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.