směsi pro pekaře

SMĚSI VÍCEZRNNÉ A SPECIÁLNÍ

Pro snadnou přípravu speciálního a vícezrnného pečiva, které obohatí sortiment každé pekárny. Svým složením a při dodržení doporučených receptur přispívají některé tyto směsi ke zdraví koncových zákazníků.

ALMIX
je směs s použitím speciální žitné mouky na výrobu tmavého křupavého rustikálního pečiva (špiček, baget, slunečnicového chleba).
Podrobnosti                  
BRAMBURGER®
je sypká směs na přípravu Bramburgerů® - speciálního pečiva s přídavkem sušené bramborové směsi a česnekovým posypem (POSYPOVÁ SMĚS s česnekem).
Podrobnosti                  
BRIOSKA
je vícezrnná směs na přípravu sladkého kynutého pečiva – briošek, mazanců, vánoček a různě tvarovaného pečiva menší gramáže. Různými druhy posypů je možné pečivo odlišit.
Podrobnosti                  
BUDMIX
je vícezrnná směs obsahující obilnou vlákninu a šrot pivovarského sladu, který dodává pečivu velmi příjemné aroma a zvýrazňuje chuťové složky.
Podrobnosti                  
CEREÁLNÍ SMĚS
je velmi oblíbená směs obilných vloček, slunečnicových jader a lněného semene. Slouží k přidání do těst nebo obalení natvarovaného pečiva.
Podrobnosti                  
CICERO MIX
je koncentrovaná 40% směs pro přípravu speciálního vícezrnného chleba. Obsahuje semena slunečnice, oves, lněné semeno a cizrnovou mouku.
Podrobnosti                  
DIREKTKORN
je bezzáparová směs k výrobě tmavého vícezrnného rustikálního pečiva. Díky vysokému obsahu vlákniny získáte pečivo podporující správné zažívání a lepší životní styl.
Podrobnosti                  
FARMÁŘSKÝ CHLÉB
je premixová 20% směs na přípravu speciálního chleba. Syrovátka a bramborový podíl podporují vláčnost. Specifická chuť i zajímavé tvarování chleba jsou lákavé pro zákazníka.
Podrobnosti                  
FRANSKÝ CHLÉB
směs
je pre-mixová 20% směs na přípravu koprového chleba. Syrovátka a bramborový podíl podporují jeho vláčnost. Výhodná cenová kalkulace.
Podrobnosti                  
INULÍK MIX KONCENTRÁT
je kompletní směs pro přípravu prebiotického pečiva. Topinamburová mouka. Ta obsahuje polysacharid Inulín, který nezvyšuje hladinu krevního cukru a je tak vhodný i pro diabetiky.
Podrobnosti                  
MULTIKORN
je vícezrnná směs obsahující obilniny, olejniny, luštěniny a koření. Pečivo vykazuje vyváženou chuť, objem a vláčnou střídku.
Podrobnosti                  
OVIKORN,
OVIKORN TMAVÝ
je směs na výrobu vícezrnného pečiva obsahující hrubé podíly sójového šrotu, ovesných vloček, pšeničných otrub a olejnatých semen. Tmavá varianta obsahuje pražený slad.
Podrobnosti                  
PLUNDRKORN
je vícezrnná směs na přípravu slaného i sladkého plundrového pečiva. Směs se vyznačuje snadným použitím, vysokou kvalitou hotových výrobků.
Podrobnosti                  
ROBEMIX,
ROBEMIX TMAVÝ
je směs s vysokým obsahem cereálních šrotů, sóji, lněného semínka, sezamu a slunečnice, dávající pečivu specifickou chuť. Určeno k výrobě vícezrnného a speciálního pečiva.
Podrobnosti                  
SOJAPRIM
je přípravek vhodný k přípravě speciálního sójového pečiva a chlebů. Vysoký obsah tepelně upravené sójové drtě dodává pečivu příjemnou chuť a zlepšuje jeho stravitelnost.
Podrobnosti                  
TYKVOVÝ CHLÉB
je koncentrovaná 50% premixová směs na přípravu vícezrnného a speciálního chleba a běžného pečiva. Obsahuje semena a mouku z tykve olejné. Z těsta lze snadno vyrábět různé tvary a gramáže.
Podrobnosti                  
VITORAZ MIX
je speciální směs splňující nejvyšší nároky na chuťové vlastnosti a křupavost pečiva. Doplňuje pestrou paletu výživy nejnáročnějších zákazníků.
Podrobnosti                  
2011-2012 © ALIMPEK spol. s r.o.